01.04.2014 року Вінницьким Апеляційним адміністративним судом винесено рішення на користь нашого клієнта у справі про оскарження податкових повідомлень – рішень.

 

            Суть справи полягає в тому, що за результатами податкової перевірки виробничому підприємству були донараховані податкові зобов’язання з податку на додану вартість в розмірі 45 129 грн. та штрафні санкції в розмірі 11 282 грн. також були донараховані податкові зобов’язання з податку на прибуток в розмірі 51 898 грн.

 

            Всього податковою було неправомірно нараховано 108 309 грн.

 

            Підставою таких нарахувань податкова зазначила, що підприємство нібито мало відносини з «фіктивними фірмами», отже не мало право відносити певні суми до витрат та користуватися податковим кредитом.

 

            Рішення податкової були оскаржені до суду.

 

            Судом першої інстанції позов про визнання протиправними та скасування податкових повідомлень - рішень був задоволений. З рішенням можливо ознайомитися за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/37329649

 

Податкова інспекція з рішенням суду не погодилась та подала апеляцію.

 

1.04.2014р. судом апеляційної інстанції було винесено рішення, яким рішення суду першої інстанції було залишено без змін, а апеляція податкової без задоволення. Ознайомитися з текстом рішення апеляційного суду можливо за посиланням: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/38030820

 

Повністю вів справу адвокат Олександр Стьопін.