Адвоката у кримінальних справах (провадженнях)

У житті часом виникають складні ситуації. Буває так, що є ризик бути притягнутим до кримінальної відповідальності. Буває, що родич або знайомий залучається до кримінальної справи (провадження).

Іноді, несподівано приходить повістка у кримінальній справі або провадженні, з вимогою з'явитися до слідчого в якості свідка або в будь-якому іншому статусі.

У таких випадках, просто необхідна допомога кваліфікованого адвоката у кримінальних справах.

У будь-якому випадку, перед тим як йти до слідчого, прокурора або поліцейського, необхідно, що б Вас проконсультував досвідчений адвокат у кримінальних справах. Це дозволить Вам відчувати себе впевнено і не боятися спілкування зі слідчим або прокурором. Хоча за Конституцією в Україні і діє презумпція невинуватості, але все ж таки треба враховувати специфіку роботи правоохоронних органів, а це в першу чергу - розслідування злочинів, а не захист Вас і Ваших прав.

Для Вашого захисту є адвокати у кримінальних справах, це їх робота захищати людей від кримінальних звинувачень. Тому, важливо зрозуміти один принцип:

Без адвоката, з представниками правоохоронних органів ніколи не спілкуватися.

Дотримання цього принципу вбереже Вас від великих втрат і поламаною долі.

Адвокат у кримінальній справі дасть Вам рекомендації як вести себе на допиті, які підводні камені можуть бути, які провокації можуть бути використані, це все може вберегти від необґрунтованого притягнення до кримінальної відповідальності.

Неважливо який у Вас статус в кримінальному процесі, без підтримки грамотного адвоката у кримінальних справах Вам не обійтися. Адвокат простежить що б Ваші права не порушувалися, що б слідчий або прокурор не переступили межу закону, адвокат у кримінальних справах захистить Вас від безлічі проблем, які можуть виникнути при спілкуванні з поліцією, прокуратурою або слідчим.

У будь-якому випадку в кримінальній справі, не можна зволікати із залученням адвоката у кримінальних справах. Його консультації необхідні вже на етапі початку кримінального провадження. Не можна пускати події на самоплив. У кримінальній процесі встановлені чіткі строки, якщо їх пропустити то наслідки можуть бути непоправними. Адвокат у кримінальних провадженнях допоможе Вам укластися в строки кримінального процесу, зібрати докази невинуватості, подати їх в строк. У кримінальній справі діяти треба швидко, чітко і на випередження протилежної сторони (сторони обвинувачення).

Принципи роботи адвокатів у кримінальних справах нашого бюро - це бути на два кроки попереду, активно захищати клієнта, збирати свої докази і захищати своїх клієнтів за будь-яку ціну.

Досвідчений адвокат у кримінальних справах, завжди вибудує оптимальну лінію захисту, збере і подасть в строк докази, що виправдовують клієнта, підготує до слідчих дій і зробить багато іншої роботи для своїх клієнтів.

У кримінальній справі важливі будь-які дрібниці, які на перший погляд можуть здатися незначними, але від них буде залежати результат справи. Досвідчений адвокат у кримінальних справах, завжди зможе побачити ці дрібниці і вказати на них, що не завжди під силу простим людям.

Звернувшись до наших адвокатів по кримінальних справах, Ви зможете досягти бажаного результату, проконсультуватися, отримати захист від переслідування, визначити стратегію своєї подальшої поведінки.

Захист адвоката у кримінальних справах в суді, вимагає від адвоката великого досвіду, глибоких знань кримінального процесу і права, знання судової практики, умінь працювати з доказами і людьми, досвіду в проведенні допитів та інших навичок.

Результат судового розгляду в кримінальній справі, найчастіше залежить від професіоналізму обраного Вами адвоката. Часто, завдяки хорошій роботі адвоката у кримінальній справі, навіть здавалося б безнадійні справи, закінчуються сприятливо для клієнта (це і виправдання, і пом'якшення вироку, і примирення з потерпілими, і багато інших моментів).

Адвокат у кримінальних справах - це величезна відповідальність.

Робота адвоката у кримінальних справах - це робота професіоналів, любителям в цій сфері робити нічого. За помилки в кримінальних справах, люди, дуже дорого платять своєю долею, а наслідки помилок можуть переслідувати людину ще дуже і дуже довгий час.

Кримінальний адвокат для виправдання свого підзахисного або максимально можливого поліпшення його положення, повинен застосовувати різноманітні способи захисту, виробити правильну тактику ведення справи і успішно реалізувати її в інтересах клієнта.

Наше юридичне бюро, пропонує Вас послуги своїх адвокатів у кримінальних справах. Ми здійснюємо захист на досудовому слідстві, в суді, представляємо інтереси потерпілих в кримінальній справі, проводимо свої адвокатські розслідування, збираємо докази, готуємо до допитів і слідчих дій, допомагаємо ознайомитися з матеріалами справи і отримати їх копії, розробляємо стратегії захисту, готуємо позови і багато інше.

Чому варто звертатися до нас?

По - перше: ми цінуємо Ваш час, у нас є все необхідне для досягнення результату: знання, досвід, практика, наполегливість і багато іншого, про що не прийнято говорити.

По - друге: ми вивчимо матеріали кримінальної справи і спрогнозуємо перспективи і ймовірний результат справи. Тільки після цього, Ви приймаєте рішення з нами працювати.

Адвокатам заборонено гарантувати перемогу або будь-який позитивний результат, але ми гарантуємо Вам, що кримінальну справу буде проведено на високому професійному рівні, а Ваші права ми будемо максимально захищати.

Звернувшись до наших адвокатів по кримінальних справах, Ви будете впевнені, що перебуваєте під надійним захистом професіоналів.

Переваги роботи з нами:

• Активний захист кожного Клієнта;

• Розробка оптимальної і ефективної тактики захисту;

• Принциповість в захисті прав Клієнта;

• Швидко вступаємо в кримінальну справу і не допускаємо затримок;

• Ми незалежні від суду і слідства;

• Суворо дотримуємося закону та професійної етики.

Крім захисту в кримінальній справі, адвокат у кримінальних справах може представляти інтереси потерпілих. Це не менш важливий напрямок діяльності, оскільки часто інтереси потерпілої сторони залишаються осторонь і до них немає належної уваги з боку слідства і суду.

Представництво інтересів потерпілого на будь-якій стадії кримінального процесу включає в себе:

• представництво інтересів на стадії досудового розслідування;

• представництво інтересів в судах всіх інстанцій;

• ознайомлення з матеріалами кримінальної справи.

• збір і подача доказів.

• підготовка і подача цивільного позову для відшкодування збитків.